ЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ТВАРИННИЦТВА

Будиночки для утримання телят Royal de Boer

Отримайте здоровий молодняк ВРХ завдяки ефективній системі утримання, що запобігає перехресному зараженню між телятами та якісному моніторингу споживання корму в перші тижні життя

Промислове виробництво молока вимагає надзвичайно обережного та уважного підходу до вирощування молодняку великої рогатої худоби

Інвестиції у комфортне та безпечне утримання молодняку дозволяє вирощувати новонароджених телят у здорових та високопродуктивних теличок

Індивідуальний бокс (ящик) для утримання телят RdB

Індивідуальне утримання теляти в будиночку на свіжому повітрі найкращим чином відбивається на формування стійкого імунітету.

Бокси (ящики) для телят доступні різної ширини. Вони мають дуже ефективні відкриті передні ворота, до яких можна легко прикріпити відро для відлучення та блюдце. Ящики стандартно оснащені пластиковою сіткою з двох частин.

Додатково є комплект коліс із системою важелів для переміщення телятника, наприклад, для чищення.

Розміри:

Бокс для телят Малий 130 х 85 х 106 см

Бокс для телят Великий 160 х 100 х 106 см

Індивідуальний будиночок для телят Royal de Boer

Гладка внутрішня поверхня стінок будиночка і шарнірне з'єднання з кліткою дозволяють швидко і зручно робити чистку, дезінфекцію і прибирання підстилки, як в будиночку, так і в вигулі.

Індивідуальний будиночок для молодняку ВРХ ідеально підходить для вирощування телят на відкритому повітрі віком до 2 тижнів. Бокс вирізняється своїм міцним і довговічним матеріалом і унікальною запатентованою огорожею. Колеса під будиночком дозволяють легко переміщати його у разі переміщення або для прибирання очисником високого тиску в іншому місці ферми. Заміна або освіження соломи відбувається легко завдяки відкидним воротам, якими можна керувати однією рукою завдяки розумним замкам.

 

Розміри:

  • Будиночок 210 х 115 х 146 см

  • Огорожа 150 х 110 х 96 см

Груповий бокс (будиночок) для телят RdB

Непрозорість матеріалу і білий колір будиночка дозволяють зберігати невисоку температуру всередині при нагріванні зовнішньої поверхні. Матеріал забезпечує міцність конструкції, довговічність при невисокій масі.

Груповий бокс (телятник) преміум якості XL ідеально підходить для вирощування телят у групах до 5 телят. Зсувна панель ззаду полегшує подачу сіна. Телятник із зовнішньою зоною забезпечує хороший огляд і полегшує моніторинг.

 

Розміри:

  • Будиночок 238 х 223 х 189 см

  • Огорожа 209 х 221 х 120 см

Залишилися питання щодо будиночків та боксів для телят Royal de Boer?


Підберемо обладнання для утримання молодняку ВРХ. 

В залежності від потреб та особливостей вашої ферми!

Відправте запит!

Ми охоче вас проконсультуємо.

Переваги використання індивідуальних будиночків для телят:

• Ізолювання телят: Завдяки утриманню телят в індивідуальних пластикових будиночках мінімізується ризик перехресного інфікування.

• Гігієна: Технологія дозволяє виготовляти пластикові будиночки для телят без стиків та швів із гладкою поверхнею. Завдяки цьому бруд ніде не накопичується, а сам будиночок легко миється. Завдяки відносній легкості пластикового будиночка у вас не виникне проблем з прибиранням та зміною підстилки.

• Свіже повітря та сприятливий клімат: На відкритому повітрі телята не страждають від протягів та мають достатньо свіжого повітря. Комбінація свіжого повітря, ізоляції та достатнього надходження денного світла гарантує, що тварини будуть сильними, здоровими та стійкими до захворювань. До того, надто низькі температури повітря не будуть проблемою для телят. Безперечно, пластиковий будиночок дає теляти достатньо захисту від низьких температур завдяки достатній глибині навісу.

• Зручне спостереження: Встановивши пластикові будиночки для телят неподалік молочної ферми, ви завжди зможете тримати молодняк під наглядом. Ви зможете окремо доглядати за кожним телям, адже вони розвиваються нерівномірно та потребують індивідуального підходу. Якщо у вас з'являться сумніви щодо здоров'я або розвитку теляти, ви зможете негайно вжити заходів.

• Утримання телят: Будиночки для телят успішно експлуатуються за низьких температур. Телята комфортно утримуються в будиночках під час зими, коли температура падає нижче нуля. Попри холод у будиночку завжди сухо та тепло.

Наші гарантії

Понад 15 років
ми забезпечуємо
сільськогосподарські підприємства 
найкращою технікою та обладнанням
Бережлива доставка

Обладнання буде доставлено та встановлено на вашому господарстві нашими спеціалістами
Гарантія 12 місяців

Безкоштовне сервісне обслуговування протягом року
Навчання співробітників

Обладнання буде введено в експлуатацію та проведено навчання ваших співробіників
Наші контакти:

Чекаємо на ваші дзвінки та повідомлення
+38(050)407-70-43
agteh@i.ua
Україна, 37000, Полтавська область
м.Пирятин, Майдан Незалежности, 2б
Будь ласка, заповніть необхідне поле.
Будь ласка, заповніть необхідне поле.